Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-19:00
  Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

  Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

  KİRALAMA SÖZLEŞMESİ TARAFLAR VE AMAÇ

  Bu sözleşme; “VİLLAYI/APARTI” kiralayan (bundan böyle “KİRACI” olarak anılacaktır) ile “VİLLAYI/APARTI” kiraya veren (bundan böyle “BUVİLLA” olarak anılacaktır) arasında başlangıç ve bitiş tarihleri taraflar tarafından önceden belirlenen belirli bir süre için “VİLLAYI/APARTI” kiralanması amacı ile yapılmıştır. “www.buvilla.com.” internet sayfasında belirtilen “villalarımızdan/apartlarımızdan herhangi birine internet sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile veya mail yolu ile rezervasyon yaptıran kiracı ve beraberindekiler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki belirtilen şartların herhangi birine aykırı davranış halinde, “BUVİLLA” kiralama işlemini tek taraflı olarak iptal etme, kiracının villayı/apartı terk etmesini isteme, alınan, depozito kira bedelini iade etmeme ve ödenmemiş olan kira bedellerinin tamamını talep etme hakkını verir.

  REZERVASYON VE ÖDEME

  Tarafımızdan pazarlaması yapılan villalarımıza/apartlarımıza internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu, telefon yolu veya mail yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. BUVİLLA, kiralamak istediğiniz tarihlerinizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerinizi alarak kiralama işleminizi yapar. BUVİLLA, kiralama işlemi yapıldıktan sonra villa/apart için toplam ödenecek ücretin %30’unu depozito ödemesi olarak almaktadır. Depozito, kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) is¸ günü içerisinde ödendiği takdirde villa/apart adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken depozito tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca mail yolu ile veya SMS yolu ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Depozitonun 1 (bir) is¸ günü içinde Havale, EFT ile ödeme yapılmaktadır. Depozitonun teslim alındığından en geç 1 is¸ günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Villanın/apartın kiralama onayı gönderilecektir. Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan depozito ve hangi tarihlerde villanın adınıza kiralandığı ve yatırmış olduğunuz depozitonun günü saati bildirilmektedir. Depozitonun yatırılmaması durumunda BUVİLLA, kiracıya bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve villaya/aparta başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir. Villanın/apartın geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve Villanın/apartın kontrolleri yapılıp, Villa/apart tesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Yine BUVİLLA, kiracıya kiralananı eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vb. olmasına karşın 1000 TL/5000 TL hasar depozitosu almakta olup bu depozito Villa/Apart tesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Hasar depozitosu kiracının çıkışında demirbaşların sayımından sonra eksik olmaması durumunda kiracıya iade edilecektir. Yukarıdaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların villaya/aparta giriş günü nakit olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

  VİLLAYA/YAZLIĞA GİRİŞ VE ÇIKIŞ SAATLERİ

  Rezervasyon başlangıç günü villaya/apartadaireye giriş saati, en erken 16:00’dır, en geç 21:00’dir. Kiracı; belirtilen saatler dışında villaya/yazlığa giriş yapamaz, belirtilen en geç giriş saatinden sonra gelmesi durumunda villaya/yazlığa bir gün sonra sabah BUVİLLANIN mesai başlangıcında (09:00) giriş yapabilir. Kiracının; belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villaya/aparta giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vb. problemlerden BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz. Kiracının geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. BUVİLLA bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz. Rezervasyon sonunda villadan/apartan ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 10:00’dır. Sabah saat 10.00’da kiracının villayı/apartı boşaltmamasından veya geç boşaltmasından kaynaklanan problemlerden, zararlardan, mağduriyetten vb. tüm olumsuzluklardan müşteri birebir sorumludur ve bu olumsuzluklardan ortaya çıkabilecek BUVİLLANIN her türlü maddi zararlarını karşılamakla yükümlüdür. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda BUVİLLAYA 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile villa/apart kontrolü yapılamadan kiracının villadan/aparttan çıkış yapması durumunda hasar depozitosu kiracının bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir. Kiracının kendi isteği ile villayı/aparttan erken terk etmesi durumunda kiracıya konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

   VİLLA / YAZLIK KAPASİTESİ

  Villalarımıza/apartlarımıza internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. (Çocuklar ve bebekler de dahildir). Kiralama kesinleştikten sonra kiracı tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, BUVİLLA yazılı olarak başvurulacak ve villanın/yazlığın kapasite durumuna göre BUVİLLANIN uygun gördüğü takdirde bu değişiklik onaylanabilecektir. BUVİLLA, kiracıdan ilave ücret talep edebilecektir. Villaya/apart giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirlerin dışında villaya/aparta misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda BUVİLLA, misafirlerin villayı/apartı terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villanın/apartı tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villanın/apartın kiralanması aşamasında kiracının beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup kiracı vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.

  VİLLA / YAZLIK TEMİZLİĞİ BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

  Günlük, haftalık, aylık villa/apart kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 2 (iki) Hafta ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villadan herhangi bir teknik sorun yaşanırsa ev sahibi tarafından giderilecektir, BUVİLLA bundan sorumlu değildir, sadece sorunun giderilmesine yardımcı olur. Tüm villaların/apartların havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının yapılabilmesi için görevli personelin villanın/apartın bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için kiracı, görevli personelin gerektiği durumlarda villaya/aparta girmesine müsaade etmelidir. Aksi, internet sitemizdeki villa/apartı detay sayfasında belirtilmediği sürece elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet her villamızda/yazlığımızda standart olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle kiraladığınız villanın/apartın özelliklerini villa/apartın özellikler sayfamızdan dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

  EVCİL HAYVAN/SİGARA

  Aksi belirtilmedikçe villalarımıza/apartlarımıza evcil hayvan kesinlikle kabul edilmemektedir.

  Villalarımızın/apartlarımızın tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

  FİYATLAR

  İnternet sayfamızda belirtilen villa/apart kiralama bedelleri günlük, haftalık, aylıktır. Depozito, banka hesaplarımıza havale yolu ile EFT yolu  ile yapılabilmektedir.

  KİRALAMA/ÖDEME/İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

  Hesabımıza yatırılan, villa/apart kiralama bedelinin ön ödeme miktarı (EFT, Havale ve Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/aparta giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde dahi ön ödeme iade edilmeyecektir. Çünkü bu ödemenin tamamı villa/apart sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan miktarı, villaya/aparta giriş anında, tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.

  Kiracı, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Kiracının iptal bildirimini BUVİLLA yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.

  İptal durumlarında BUVİLLA, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden  müşteriden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

  İptal koşulları;

  a-Rezervasyon işlemi için tarafımızca tahsil edilen ön ödeme tutarının iadesi kesinlikle yoktur.

  b-Rezervasyon iptal işlemi villaya giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar olursa villa kiralama bedelinin %30‘u ödenmek  zorundadır.

  c-Rezervasyon iptal işlemi villaya giriş tarihinden 29 gün öncesinde olursa %100 lük villa kiralama bedeli tahsil edilecektir.

  d-Buvilla tarafından kiralama işleminin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda. Tarafımızdan size bu bildirme işlemi en kısa surede yapılacaktır. Aynı anda  Portföyümüzde aynı dönem için müsait aynı özelliklerde başka bir villa var ise misafirimize önerilecektir.

  e-BUVİLLA üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama işlemi  sonrasında belirtilen villaya gelmemeniz erken çıkış yapmanız durumunda hiçbir şekilde iade işlemi yapılmaz.

  f-Portföyümüzde bulanan bazı Villa/Apart için  ayrıca özel bir iptal politikası var ise villaya ait bilgiler bölümünde kesinlikle belirtilmiştir.

  g-Tarafınızdan talep edilecek iade işlemlerinde mail veya iadeli taahhütlü yazılı olarak yapılan bildirimler esas alınacaktır, ve tarafımıza ulaştığı andan itibaren geçerli sayılacaktır.

  h-Kiracının depozito ödemesi sonrasında kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda, BUVİLLA belirtilen villayı başka şahıslara kiralama işlemini saklı tutar.

  CAYMA HAKKI

  6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi’nin (g) bendi uyarınca, Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

  İSTİSNAİ DURUMLAR

  Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savas tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri,salgın hastalıklar (Covid-19 vb) veya rezervasyon sahibinin 1. derece yakın ailesinde vefat gibi durumlarda gerekli belgeler firmamıza sunulduğu takdirde rezervasyon için ödenmiş olan ön ödeme farklı bir rezervasyonda kullanılmak üzere açığa alınır ve yeni yapılacak olan rezervasyonun toplam tutarından düşülerek işlem yapılır. Yeni yapılacak rezervasyonun toplam tutarı seçilen tesise veya konaklanacak tarihlere göre değişiklik gösterebilir.

  HASAR DEPOZİTOSU

  Her villanın/yazlığın özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu kiracıdan tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında kiracıya gönderilen konfirme belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu kiracıdan, villaya/aparta giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve kiracı villadan/aparttan ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen villa/apart ile villanın/apartın demirbaşlarında bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Kiracının sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villadan/yazlıktan ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villa/apart çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito kiracıdan alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada/apartta oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise kiracıdan bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.

  YÜZME HAVUZLARI

  Villalarımızın/Yazlıklarımızın yüzme havuzu ısıları; hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, villayı/apartı kiralayan kiracı, havuzun soğuk olmasından dolayı havuzu kullanamamasından BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz. Villayı/apartı kiralayacak olan kiracı, villayı/apartı kiralayacağı tarihte hava durumunu öğrenmek için Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.

  SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

  BUVİLLA  villanın / apartın belirlenen tarih ve saatte, temiz ve kullanıma hazır olarak kiracıya teslim edilmesinden sorumludur. Villaya/Yazlığa girişte, eğer bozuk, çalışmayan herhangi bir eşya ya da aksaklık varsa kiracı tarafından BUVİLLA derhal bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. BUVİLLA bu talebi villa/yazlık sahibine ya da ilgili şirkete bildirecek ve en geç 48 saat içinde bu aksaklığın giderilmesini sağlayacaktır. BUVİLLA aksaklığın giderilmesinden sorumlu değildir, aksaklığın giderilmesine yardımcı olur. BUVİLLA, zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan sorumlu tutulamaz BUVİLLA, villa/apartsahibi ile kiracı arasında aracı durumundadır ve bu nedenle villada/apartta oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden villa/yazlık sahibi sorumludur. Bunun dışında ortaya çıkabilecek ve kiracıların kendi sorumluluklarında olan hiçbir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm vb. ve villada/ apartta olabilecek yangın, hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan BUVİLLA sorumlu tutulamaz. Bunun dışında, kiracının villaya/aparta ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek, içecek, eğlence, ulaşım, seyahat, rehberlik hizmetleri vb. gibi herhangi bir servisten doğacak sorunlardan BUVİLLA  kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Kiracı, villadan/aparttan ayrıldıktan sonra, villada/apartta kaldığı süre içerisinde BUVİLLA bildirmediği bir aksaklık ya da arıza nedeni ile alamadığı bir hizmet için herhangi bir hak ya da geri ödeme talep edemez.

  FATURA – VERGİ

  BUVİLLA web sayfasında yayınlanan hiç bir villa, ya da hiç bir apart, BUVİLLAYA ait değildir. Her villanın/apartın sahipleri farklı kişilerdir, şahıslardır, şirketlerdir. BUVİLLA, kişilerin, şahısların, şirketlerin, villalarını/yazlıklarını kiracıya kiralamak için aracıdır (komisyoncudur). Bu nedenle BUVİLLA, sadece aracılık (komisyonculuk) faturası keser. Yani kiracının ödediği ücretin içerisinden, belirli bir aracılık (komisyonculuk) kârı kazanır ve bu kâra fatura keser. Diğer geri kalan kâr villa/apart sahibinin kârı olduğundan dolayı, geri kalanına fatura kesmez. Villa/apart sahibi, yılsonunda devlete, kira geliri beyannamesi adı altında vergisini öder BUVİLLA, sadece kendi kazandığı kâra karşılık fatura kesmekle yükümlüdür. Üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin kazandığı kâr için fatura kesmez, bundan kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

  KİRACININ SORUMLULUKLARI

  Kiracılar villayı/apartın, havuzu, bahçe mobilyalarını, villada/yazlıkta kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Kiracılar kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır. Villanın makul ölçülerin üzerinde kirli bırakıldığı durumlarda BUVİLLA bir temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan tahsil edecektir.

  Villada / apartta oluşan herhangi bir hasar durumunda, kiracılar BUVİLLA’yı haberdar etmekle yükümlüdür. Kiracıların konakladıkları süre içinde villaya/aparta verecekleri her türlü hasar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli eğer hasar depozitosu alınmışsa bu depozitodan düşülecek, hasar depozitosunu aşan hasar durumlarında ise kiracıdan nakit olarak ödemesi talep edilecektir.

  Ayrıca kiracı ve beraberindekiler toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler. Bu gibi nedenlerle kiracı ve beraberindekiler hakkında BUVİLLA bir şikayet ulaşması durumunda BUVİLLA kiracıdan rezervasyon süresi dolmadan villayı/apartı boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.

  Web sayfasında belirtilen ve muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen villalar) olarak tanımlanan villalarda konaklama yapacak olan kiracılarımızın, yüzde yüz korunaklı ibaresi olmayan villalarda, görünmezlik garantisini BUVİLLA  vermez. Görünmezlik, hırsızlık ve diğer suç teşkil eden unsurlara maruz kalınması konusunda, kiracılar kendi mahremiyetlerini ve güvenlik tedbirlerini kendileri sağlamak durumundadır. Bu gibi problemlerde, BUVİLLA, sorumluluk kabul etmez. BUVİLLA, bu gibi problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  MÜCBİR SEBEPLER

  Mücbir sebepler kapsamına giren durumlarda BUVİLLA hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Bölgedeki yada ülkedeki savaş, savaş tehdidi, ayaklanma, grevler, doğal afetler, yangınlar, terör faaliyetleri, salgın hastalıklar, ulaşımda meydana gelebilecek teknik sorunlar BUVİLLA engellemesi mümkün olmayan, belediyelerce ya da kamu kurumlarınca yapılan üstyapı ve altyapı çalışmaları, devlet yetkililerinin bölgedeki yasaklamaları ve öngörülmesi mümkün olmayan ve kontrolümüz dışında gelişen tüm olaylar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

  ŞİKAYETLER

  Kiracılar villada/apartta kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini BUVİLLA bildireceklerdir. Şikayet konusu durum, BUVİLLA görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve villadan/aparttan ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden BUVİLLA  kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.

  GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

  BUVİLLA, is¸ bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. BUVİLLA hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. BUVİLLA kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. BUVİLLA, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. BUVİLLA gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.buvilla.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, BUVİLLANIN  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. www.buvilla.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir.  www.buvilla.com link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. www.buvilla.com gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

  DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

  1) Villaya/aparta giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, BUVİLLA  önüne geçemediği durumlarda BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  2) Villaya/Aparta ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. her türlü olumsuzluktan BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  3) Bazı villaların inşasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) kiracıyı sağlık yönünden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan BUVİLLA  kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  4) Tüm Villalarımızda/apartlarımızda konaklayacak olan kiracılara özel araç lazım olacaktır. Kiracının villaya/apartı ulaşımı kendi sorumluluğundadır.

  5) Kiracı, üçüncü kişilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. BUVİLLA, üçüncü şahıslardan kiralanacak veya kiralanmış olan veya transfer veya taksi hizmetine müdahalede bulunmaz. Bu işlemler kiracının kendi sorumluluğundadır.

  6) Villa veya apart kiralamış olan kiracı, kiralamış olduğu villanın veya yazlığın coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan BUVİLLA sorumlu tutulamaz. BUVİLLA, villanın/apartın konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

  7)Kiracının villaya/yazlığa ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğu aracın zarar görmesinden BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  8) Villayı/apartı kiralamış olan kiracının aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, kiracının; otomobil, motor vs. kullanmadaki aksaklıkları ve buna bağlı olarak villaya/aparta ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk kiracının kendi sorumluluğundadır. Bu veya buna benzer sorunlardan BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  9) Villa/apart hakkındaki “www.buvilla.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Bir takım yanılmalar olabilir. Villayı/apartı kiralayan kiracı bunu göz önüne almayı kabul eder.

  10) Villa/apart hakkındaki “www.buvilla.com” detay sayfasında belirtilen uzaklık tablosu ’nda belirtilen “havalimanı” villaya/yazlığa en yakın olan havalimanıdır. Bu; Dalaman, Bodrum veya Antalya vs. Havalimanı olabilir. BUVİLLA yetkilisine hangi havalimanı daha yakın olduğunu sormanız gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış veya uzak havalimanına uçak bileti almanızdan kaynaklanan problemlerden BUVİLLA  sorumlu tutulamaz.

  11) Villa/yazlık hakkındaki “www.buvilla.com” detay sayfasında uzaklık tablosu ’nda belirtilen mesafeler, en yakın restoran, en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restoran veya market kapanmış ise BUVİLLA  sorumluluk kabul etmez.

  12)Villada/apartta bulunan havuzda oluşabilecek boğulma, düşme gibi kazalardan BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  13) Villalarımızda/Apartlarda yiyecek, içecek, herhangi bir gıda ürünü vs. bulunmamaktadır. Bu ürünlerin temin edilmesi müşterinin kendi sorumluluğundadır. İslami Tatil Villaları bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz.

  14) Villaların büyük bir çoğunluğunda yaklaşık 160 litrelik güneş enerjisi ile ısınan sıcak su tankı bulunmaktadır. Müşterinin, adil kullanımın dışında aşırı sıcak su tüketiminden dolayı sıcak suyun kalmamasından kaynaklanan problemlerden müşteri birebir sorumludur. BUVİLLA bu durumdan kaynaklanan problemlerden sorumlu tutulamaz.

  15) Villalarda/apartlarda veya yolda, Cep Telefonu sinyalinin hiç alınmaması, az alınması veya cep telefonundan internetin çekmemesi gibi durumlardan BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz. GSM operatörünüzü arayıp, gideceğiniz bölgede GSM sinyali durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  16) Villada/apartta oluşacak kiracının sebep olduğu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, internet sağlayıcısından (Türk Telekom vs.) kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik Şirketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden, Su Şirketinden kaynaklanan su kesilmesinden BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  17) EFT veya havale veya vb. şeklinde ödeme yapsanız dahi, size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmeden, kesinlikle, uçak bileti, otobüs bileti, vs. satın almayınız. Para ödemesini BUVİLLA yapsanız bile size “onay maili” ve “konfirme belgesi” gelmediği takdirde villayı/apartı kesinlikle kiralamış sayılmazsınız. Müşterinin aceleci davrandığı bu ve buna benzer durumlardan ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararlardan BUVİLLA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  18) Web sitemizde belirtmiş olduğumuz Villa/apart birebir aynısı olup, sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük veya daha küçük olduğu vb. gibi bildirimler asla kabul edilemez ve bunlardan BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  19) Olumlu veya olumsuz doğa olaylarından/koşullarından ve olumlu veya olumsuz hava durumundan/koşullarından oluşabilecek her türlü olumsuzluktan BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  20) Kiracıyı; arı, akrep, böcek, yılan sokması, kedi, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı BUVİLLA sorumlu tutulamaz.

  21) Havuzu dışarıdan görünmeyen villa diye tabir edilen muhafazakar villaları tercih etmek isteyen müşteri, villanın detay sayfasında; “bu villa muhafazakar ailelere uygundur”, “havuzu dışarıdan görünmez”, “tesettürlü bayanlar tercih edebilir” vb. ibareler yok ise o villa muhafazakar bir villa değildir. Bu gibi ibareler olmayan villayı kiralayarak BUVİLLA suçlamasından, BUVİLLA kesinlikle sorumlu değildir. Villayı kiralayacak olan müşterinin tüm detayları dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ederiz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
  ÖzellikÖzellik
  Genel Özellikler
  Mutfak Bilgileri
  Salon Bilgileri
  Havuz Bahçe Bilgileri
  Şömine
  Özel Bahçeli
  Full Eşyalı ve Mobilyalı
  Isıtmalı Havuz
  İnternet Bağlantısı
  Jakuzi
  Balkon/Deck/Teras
  İç Mekan Havuz
  Otopark / Park Yeri
  Yatak Sayıları
  Manzara
  Deniz
  Dağ
  Şehir
  Doğa
  Bluetooth Ses Sistemi
  Engelli Dostu
  Sıradışı Mimari
  Sauna
  Buhar Banyosu
  Bebek Yatağı
  Özel Havuz